Při nákupu nad 2000 Kč máte dopravu zdarma.

Nákup

Jak mi zakoupené zboží můžete dopravit?

Zboží vám můžeme poslat na výdejní místo Zásilkovny podle vašeho výběru nebo je možné i osobní vyzvednutí v Praze v Holešovicích na adrese:
DIRECT, Jateční 17, Praha 7, po–pá 11–16

Zasíláte vaše zboží i do zahraničí?

V běžné nabídce zásilku do zahraničí nemáme, ale v některých případech lze zaslání domluvit na mailu obchod@formall.cz

Jak dlouho dodání obvykle trvá?

Zásilkovna zboží obvykle dodá během 2–3 dnů od objednání. V období svátků se dodání může prodloužit.

Platba

Jak můžu vaše zboží zaplatit?

V našem eshopu je možné platit běžnými platebními kartami Mastercard a Visa. Při dodání na dobírku je možné ve většině výdejních míst platit jak kartou tak hotově. Při objednávce osobního vyzvednutí je třeba zboží zaplatit kartou předem. Na místě výdeje to bohužel už není možné.

Kamenné obchody a ostatní prodejci

Je možné vaše zboží zakoupit i v kamenném obchodě nebo jiném eshopu?

Seznam prodejců u kterých si můžete naše kalendáře také zakoupit najdete v hlavním menu v sekci prodejci. Ostatní zboží typographicus tito prodejci většinou nenabízí a je možné je zakoupit pouze v našem e-shopu.

Produkty

Co znamenají písmenka okolo ptačích motivů?

Písmenka jsou typografickou hříčkou ze jména příslušného opeřence. Přečíst jména můžete tak, že si na motivu představíte pomyslné linkování jako na linkovaném papíře, jen otočené o 45 stupňů doleva. Nápisy jsou psané podél těchto pomyslných linek. Pokud je pro vás obtížné představit si linky, tak jako pomůcka pomůže letopočet na jednotlivých kartách našeho kalendáře. Všechna jména ptáků jsou psaná stejným způsobem jako tento letopočet.

Proč mi kraftová krabička nebo obálka notýsku částečně ztmavly ?

Kartony používané na výrobu našich produktů jsou zcela nebo z velké části recyklované a bývají citlivé na světlo. Kraftový karton použitý na obalové krabičky a přebaly notýsků nebo bloků mají tendenci trochu ztmavnout pokud je na nějakou dobu vystavíte slunečnímu světlu. Pokud jste měli notýsek nebo krabičku položené někde na okně nebo na jasnějším denním světle a byly částečně něčím přikryté, odkrytá část vám trošku ztmavne. Jakmile obal nebo notýsek odkryjete a necháte na stejném místě pár hodin ležet, barva se vám zpátky sjednotí na mírně tmavším odstínu.

Můžu si u vás koupit kalendář bez stojánku?

Pro ty kdo chtějí použít svůj stojánek z předešlých vydání kalendáře, nabízíme i sadu karet bez stojánku, pouze s vrchní sponou. Lepenky které používáme na tisk karet nemají bohužel každý rok stejnou garantovanou tloušťku, takže horní spona z vašeho staršího kalendáře nemusí dobře pasovat na kalendář nový. Spodní díl však bude velmi pravděpodobně fungovat bez problémů, přestože letošní verze je o 5mm širší. Pokud máte tedy zájem, vyplňte do políčka slevový kupon slovo bezstojanku a cena kalendáře se následně sníží o 60 Kč. Pokud byste chtěli objednat kalendáře bez stojánku i se stojánkem, je třeba udělat objednávky zvlášť, protože kupon se aplikuje na všechny kalendáře v objednávce.

aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.